Тимошенко Валентина Петрівна / Tymoshenko Valentyna Petrivna

 
Ім'я:Тимошенко Валентина Петрівна
Посада:Суддя Черкаського окружного адміністративного суду
Відзнаки:Завідомо неправосудне рішення
Біографія, інші відомості:Станом на 10.04.2023 стосовно судді було подано 4 дисциплінарні скарги до Вищої ради правосуддя: адвоката Чернілевського Віталія Григоровича в інтересах колективного сільськогосподарського підприємства «Ягубець»; Дмитренка Руслана Миколайовича; Яремич Лесі Володимирівни; Савіка Олексія Олександровича. За всіма скаргами у відкритті дисциплінарних справ ВРП було відмовлено.

Відгуки, коментарі (2)

Ви переглядаєте: Тимошенко Валентина Петрівна
Сортування
1/5 (2)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Сергей Авдеев
27 лютого 2023 р. суддя Тимошенко Валентина винесла завідомо неправосудну ухвалу про направлення адміністративної справи №580/1305/23 до загального місцевого суду, розуміючи відсутність у нього можливості ефективного правового захисту порушених прав, у т.ч. найбільш важливих, що гарантують фізичну безпеку людини, закріплених ст.ст. 3, 5 Конвенції, чим грубо порушила п. 1 ст. 6 Конвенції («Право на справедливий суд») та ст. 13 Конвенції («Право на ефективний засіб правового захисту»), оскільки в порядку ст. 286 КАС України можливо ефективно оскаржити лише рішення (постанови) суб’єктів владних повноважень, ніяких засобів захисту прав людини, порушених діями суб’єктів владних повноважень, даною спеціальною нормою не передбачено - такі порушення, враховуючи положення статей 20, 25 КАС України, ефективно оскаржуються лише за загальними нормами КАС України до окружного адміністративного суду.
10th April 2023 4:14pm
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Nikolay Sergeev
Ухвалою від 14 січня 2021 року у справі № 580/3872/20, зробивши висновок про відсутність у позивача місця проживання (перебування) в Україні лише на підставі копії іноземного паспорта, що містилась у матеріалах справи, суддя Тимошенко Валентина Петрівна неправосудно направила справу до суду за місцезнаходженням відповідача, чим порушила п. 1 ст. 6 Конвенції («Право на справедливий суд»).
10th April 2023 4:46pm

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок