Вовк Світлана Миколаївна / Vovk Svitlana Mykolaivna

 


Ім'я:Вовк Світлана Миколаївна
Посада:Голова Свидівоцької сільської ради Черкаського району
Відзнаки:Хабар
Партія:Була членом Партії регіонів
Дата народження:11.10.1955
Місце народження:м. Черкаси
Біографія, інші відомості:Освіта – середня-спеціальна.
Cпеціальність за освітою – технік-будівельник.
На Черкащині СБУ затримала на хабарі у майже двісті тисяч доларів сільського голову

Cпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарництві голову однієї з сільрад Черкащини та двох її підлеглих.

Правоохоронці задокументували, що голова сільради разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову.

Співробітники спецслужби "взяли" чиновника поблизу сільської ради під час отримання частини хабара у сумі 170 тисяч американських доларів. Пізніше у приміщенні сільради були затримані обидва спільники.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.
29.07.2016, Прес-служба Управління СБУ в Черкаській області
Сільську голову Свидівка Світлану Вовк затримали на хабарі в майже 200 тис. дол. Разом із нею було затримано двох її підлеглих. Про це під час брифінгу повідомив прокурор ГПУ Володимир Гуцуляк.

За версією Генпрокуратури, чиновниця разом із землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі.
29.07.2016, dzvin.org
Зв'язки:Ладан Микола Іванович - керівник з 21.07.2015 громадської організації "Агенція антикорупційних реформ"
Контакти:
службовий телефон: (0472) 30-82-79
Посилання:http://dzvin.org http://archive.is
https://www.facebook.com http://archive.is
http://narodua.com http://archive.is
http://w1.c1.rada.gov.ua http://archive.is
http://www.rayrada.ck.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок