Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Комунальний заклад «Каланчацька дитячо-юнацька спортивна школа»; директор
Статті кодексів:
КК України: 191 3 КК України; КК України: Стаття 366. Службове підроблення; КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:
2014-11-05
Склад корупційного правопорушення:
Привласнення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді 4 (чотирьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити Возного В.В. від призначеного покарання з випробуванням на 2 (два) роки. На підставі ст. 76 пп. 3,4 КК України зобов’язати Возного В.В. повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання та з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.