Єфімов Андрій Петрович / Yefimov Andrii Petrovych

 
Ім'я:Єфімов Андрій Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Голопристанське РВ УМВС України в Херсонській області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-29
Номер судового рішення:
2108/1-262/2011
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом права та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Єфімову А.П. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням права обіймати посади представника влади строком три роки. На підставі ст.75 КК України, звільнити Єфімова А.П. від відбування призначеного покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю два роки. Відповідно до ст.77 КК України призначене Єфімову А.П. додаткове покарання у вигляді позбавленням права обіймати посади представника влади строком три роки, підлягає реальному і самостійному виконанню. На підставі ст.54 КК України позбавити Єфімова А.П. спеціального звання лейтенанта міліції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок