Єловенков Микола Володимирович / Yelovenkov Mykola Volodymyrovych

 
Ім'я:Єловенков Микола Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 15 Замах на злочин; 27 Види співучасників; 185 Крадіжка; 186 Грабіж; 190 Шахрайство;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2011-08-05
Склад корупційного правопорушення:Таємне викрадення чужого майна / крадіжка /; -таємне викрадення чужого майна / крадіжка /, вчинене повторно; -заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно; -співучасть в ролі організатора і підбурювача в кінченому замаху на дачу хабара; -відкрите викрадення чужого майна (грабіж), з'єднаний з насильством не небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, вчинений повторно.
Вид покарання (стягнення):В силу ст.ст.70, 72 КК України остаточно визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3-х років обмеження волі і відбуванням покарання в кримінально-виконавчому установі відкритого типу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок