Єщенко Ліліана Валентинівна / Yeshchenko Liliana Valentynivna

 
Ім'я:Єщенко Ліліана Валентинівна
Посада:Депутат Канівської районної ради. Член комісії "З питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій"
Відзнаки:Хабар
Партія:Перший кандидат у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка. Голова депутатської групи "Канівська районна організації Радикальної Партії Олега Ляшка"
Дата народження:16.09.1978
Біографія, інші відомості:Громадянка України, народилася 16.09.1978 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, пенсіонер.
Місце народження: м. Червонопартизанськ, Луганська обл.
Місце проживання: с. Келеберда, Канівський р-н, Черкаська обл.
1985—1987: 16 школа м. Червонопартизанськ Луганської обл.
1988—1995: 17 школа м. Червонопартизанськ Луганської обл.
1988—1995: 9 школа м. Червонопартизанськ Луганської обл.
1996—1997: Професійне училище побутового обслуговування (16 ПТУ), Богуслав
2004—2006: Київський топографічний технікум
2004—2006: Коледж інформаційних технологій, геодезії та землеустрою при НАУ, Київ
2007—2009: НУБіП, Національний університет біоресурсів і природокористування (колиш. НАУ, УГАУ, УСХА), факультет землеустрою, Київ
2003–2007: інженер-землевпорядник КРВ ДП "Центр ДЗК"
24.05.2016 оперативниками Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НПУ затримана при спробі одержання частини неправомірної вигоди від представника одного з фермерських господарств. 30 тисяч гривень запросила представниця депутатського корпусу за вирішення питання щодо виділення у користування земельної ділянки площею 4 га. Під час одержання частини неправомірної вигоди 38-річну обраницю затримали поліцейські. У неї вилучено 15 тисяч гривень. За фактом вимагання хабара слідчим управлінням ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Контакти:
Посилання:http://kanos.com.ua http://archive.is http://archive.is
http://landcontrol.org
http://landcontrol.org
http://deputat.ck.ua
http://www.cvk.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок