Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Богуславська районна державна адміністрація Київської області; голова
Статті кодексів:
КК України: Стаття 368. Одержання хабара; КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:
2012-12-06
Склад корупційного правопорушення:
Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки; одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає та в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст.70 ч1 КК України за сукупністю злочинів,шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді дев”яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування,які пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими фукціями строком на три роки та з конфіскацією всього особисто йому належного майна,крім житла. На підставі ст.54 КК України позбавити Євтушенка Миколу Васильовича 5 рангу державного службовця.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.