Євтушенко Василь Іванович / Yevtushenko Vasyl Ivanovych

 
Ім'я:Євтушенко Василь Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Чернігівське ДП «Учбово-курсового комбінату корпорації «Укрбуд»»; заступник директора по адміністративно-господарській роботі.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-04-28
Склад корупційного правопорушення:Євтушенко В.І., перебуваючи на посаді заступника директора по адміністративно-господарській роботі Чернігівського ДП «Учбово-курсового комбінату корпорації «Укрбуд»», погодився видати Гільєвич Р.А. посвідчення про проходження останнім навчання та присвоєння професії зварника за умови сплати йому особисто грошових коштів в сумі 300 доларів США. Перебуваючи на території подвір'я БК «Будівельник» за адресою: м. Чернігів, вул. Князя Чорного-4, Євтушенко В.І., одержав від Гільєвича Р.А. грошові кошти в сумі 200 доларів США, які в подальшому переніс та заховав в приміщенні майстерні ДП «УКК» корпорації «Укрбуд».
Вид покарання (стягнення):Штраф в сумі 850 (вісімсот п»ятдесят) грн., стягнувши його на користь держави, та конфіскації на користь держави незаконно одержаної вигоди матеріального характеру в сумі 2385,71 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок