Розпорядження про незаконне виділення 10 га земель водного фонду підписував Полудень Іван Іванович [Документ]

 
30.11.2016
Після відповідного оскарження відмови в наданні публічної інформації Черкаська РДА все ж таки надіслала копію запитуваного розпорядження.

Розпорядження Черкаської районної державної адміністрації від 21 вересня 2009 року №323 «Про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» підписано тодішнім головою РДА Полуднем Іваном Івановичем, який в 2013 році був засуджений в ході схожої земельної справи до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 2 роки, а також, позбавлений права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки.

Як повідомлялося раніше, даним розпорядженням незаконно надані у власність земельні ділянки (зокрема з кад. номерами 7124981500:01:001:1089, 7124981500:01:001:1090, 7124981500:01:001:1091) для ведення особистого селянського господарства, розташовані в адміністративних межах Будищенської сільської ради.

У ході розгляду апеляційної скарги прокуратурі області вдалося довести обґрунтованість позовних вимог щодо незаконності правочинів по набуттю у власність земельних ділянок водного фонду з частиною Вільшанської захисної дамби в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища площею майже 10 га, у листопаді поточного року ухвалою апеляційного суду Черкаської області рішення про задоволення позову прокуратури залишено в силі.

Відкритими залишаються два питання:
  1. Чому Полудень Іван Іванович не притягнутий до відповідальності по даній справі, як мінімум за статтею "службова недбалість"?
  2. Чому прокуратурою не повернуто в державну власність ще близько 4 га, наданих відповідним розпорядженням двом особам, судячи з усього, з тими ж порушеннями закону (Водного, Земельного кодексу, ЗУ «Про Землеустрій»), що і інші 5 земельних ділянок?

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок