Кушнір Ірина Володимирівна / Kushnir Iryna Volodymyrivna

 
Ім'я:Кушнір Ірина Володимирівна
Посада:Представник Уповноваженого - начальник Управління з питань підготування конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації
Статус:Звільнено
Дата народження:26.08.1982
Біографія, інші відомості:Народилась 26 серпня 1982 року в м. Києві.

У 2001 році закінчила Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.
У 2004 році закінчила Київський юридичний інститут МВС і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».
У 2008 році закінчила факультет другої вищої освіти Київського інституту перекладачів при НАН України і отримала кваліфікацію філолога, перекладача (англійська мова).

Трудову діяльність почала у 2000 році в ДП «Житловик» ВАТ НВК КЗА ім. Г.І. Петровського в м. Києві.
У 2002-2004 роках працювала юрисконсультом в Житлово-експлуатаційній конторі №1007 КПУЖГ Шевченківського району м. Києва.
У 2004-2006 роках працювала в Національному бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції України на посадах: спеціаліст ІІ категорії, провідний спеціаліст, головний спеціаліст.
У 2006-2013 роках працювала в Секретаріаті Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України на посадах: начальник інформаційно-аналітичного відділу, начальник відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини, заступник Керівника Секретаріату, директор департаменту (керівник Секретаріату).
У 2007 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства юстиції України за особливі досягнення у виконанні завдань, пов’язаних із розбудовою держави, зразкове виконання службових обов’язків.
2009 рік – лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.
У 2011 році прослухала курс з підвищення кваліфікації «Законотворча діяльність» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.

Одружена, виховує сина та доньку.

З жовтня 2013 року відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. призначена на посаду представника Уповноваженого в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, з лютого 2014 року працює на посаді представника Уповноваженого - начальника Управління з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації.
Доходи за 2015 р.:234 080.48 грн.
Доходи членів сім'ї за 2015 р.:111 548.97 грн.
Контакти:
тел. 253-75-23
Посилання:http://www.ombudsman.gov.ua http://archive.is
http://hromadskeradio.org

Відгуки, коментарі (1)

Ви переглядаєте: Кушнір Ірина Володимирівна
Сортування
1/5 (1)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов
На скаргу до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини прийшла відповідь, що нібито запити з питань отримання відомостей за архівними документами є такими, які не відносяться до категорії запитів, що підпадають під дію ЗУ "Про доступ до публічної інформації", а нібито регулюються ЗУ «Про Національний архівний фонд та архівні установи», тому Представник Уповноваженого з питань дотримання права на доступ до публічної інформації Кушнір Ірина Володимирівна відмовилась розглядати скаргу по суті, навіть будучи обізнаною про існування ч. 4 ст. 13 ЗУ "Про доступ до публічної інформації": Усі розпорядники інформації незалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питань щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом. [З огляду на зазначене, Архівний сектор під час надання відповіді на запит перед усім зобов'язаний керуватися приписами Закону №2939, а не Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Закону України «Про адміністративні послуги» тощо.]

Черкаський окружний суд Постановою від 22 березня 2017 року підтвердив незаконність позиції Скоробрещук В.І. і Кушнір І.В. та зобов'язав надати запитувану інформацію.

http://landcontrol.org/?i=36

image
image
8th April 2017 12:29am

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок