Мірзоєв Азер Аліага огли / Mirzoiev Azer Aliaha ohly

 
Ім'я:Мірзоєв Азер Аліага огли
Посада:Виконувач обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру (Держземагентства) у Черкаській області
Статус:Звільнено
Партія:Безпартійний. Був членом ПР.
Дата народження:21.04.1970
Біографія, інші відомості:Народився 21 квітня 1970 року в с. Новоголівці Джалілабадського району, Азербайджан. У 1988 – 1990 роках проходив строкову військову службу в Анапі Краснодарського краю. Демобілізувавшись, вступив до Харківського державного аграрного університету. 1995 року закінчив університет, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування» та отримавши кваліфікацію – інженер-землевпорядник. З 1995 по 1997 рік працював інженером-землевпорядником Черкаського філіалу інституту землеустрою. 2008 року здобув другу вищу освіту в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація – економіст. У період із 2001 по 2002 рік – інженер-землевпорядник ТОВ «Геоприват» (м. Черкаси), потім два роки обіймав посаду директора цього Товариства. 2004 року призначений виконуючим обов'язки начальника Смілянського районного відділу земельних ресурсів. Відтоді до травня 2015 року очолював землевпорядну службу Смілянського району Черкаської області. Також 2011 року в Приватному вищому навчальному закладі Інституті землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті здобув спеціальність «Геодезія» й кваліфікацію – інженер-геодезист. Із травня 2015 року – в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
Контакти:
телефон приймальні: 36-07-32
Посилання:http://www.dkz.ck.ua
http://deputat.ck.ua https://archive.is

Відгуки, коментарі (1)

Ви переглядаєте: Мірзоєв Азер Аліага огли
Сортування
1/5 (1)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов
Скандал у черкаському Держгеокадастрі! За хабар в 1 млн. 236 тис . грн., `збитий` за продовження оренди землі в Христинівському районі, звільнено Азєра Мірзоєва
За непідтвердженою поки що інформацією, звільнення відбулося заднім числом. Причина усунення керівника черкаського Держгеокадастру - хабар у розмірі 1 236 918 грн. за видачу дозвільних документів щодо оренди землі.

http://landcontrol.org/?i=2
2nd January 2016 6:04pm

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок