Мироненко Дмитро Олександрович / Myronenko Dmytro Oleksandrovych

 


Ім'я:Мироненко Дмитро Олександрович
Посада:Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області
Партія:Балотувався від БПП на виборах 2015 р. до Канівської районної ради.
Дата народження:16.08.1980
Місце народження:с. Стецівці Звенигородського району Черкаської області
Біографія, інші відомості:Після навчання в загальноосвітній школі 1997 року вступив до Уманської державної аграрної академії. 2002 року закінчив ВНЗ, опанувавши спеціальність «Агрономія» та отримавши кваліфікацію вченого агронома. 2015 року здобув другу вищу освіту в Львівському національному аграрному університеті за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», кваліфікація – інженер-землевпорядник.

Із 2003 р. по 2013 р. працював спеціалістом, головним спеціалістом відділу земельних ресурсів у Канівському районі Черкаської області, начальником відділу державного земельного кадастру та начальником міськрайонного управління Держкомзему у м. Каневі та Канівському районі, начальником Управління Держземагентства у Канівському районі Черкаської області. У період із 2013 р. по 2015 р. – заступник начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області. З листопада по грудень 2015 року – в. о. начальника Управління Держгеокадастру у Канівському районі Черкаської області. Із 5 січня до 8 вересня 2016 р. виконував обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
Доходи за 2014 р.:160 606.31 грн.
Доходи членів сім'ї за 2014 р.:28 671.41 грн.
Контакти:
телефон приймальні: (0472)36-07-32
Посилання:http://www.dkz.ck.ua https://archive.is
http://www.dkz.ck.ua https://archive.is
http://procherk.info
http://www.cvk.gov.ua
http://cherkaska.land.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі (2)

Ви переглядаєте: Мироненко Дмитро Олександрович
Сортування
1/5 (2)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов (Тальнівський район)
У хабарництві викрили головного земельника Черкащини

Викритим правоохоронцями у хабарництві “земельником” є в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Мироненко Дмитро Олександрович. Про це виданню “ІнфоМІСТ” стало відомо із власних джерел.

http://dzk.ck.ua/?i=8
31st March 2016 6:17pm
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов
Держгеокадастр віддав 177 га синові сестри дружини Голови Черкаської ОДА

Підставна особа губернатора Борис Олександр Олександрович зі згоди начальника ГУ Черкаського Держгеокадастру Мироненка отримав 9 земельних ділянок загальною площею понад 177 га.
14th June 2016 7:34pm

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок